21.05.2014

013. Zarwiemy noc, potłuczemy szkła...

(c) moje
Hej kochani! Dziś dosyć krótka i spontaniczna notka, przedostatnia  w tym miesiącu. 31 dodam notkę tematyczną, mam już kilka materiałów, jednak mam zamiar zrobić ich jeszcze dużo więcej :)
Cóż za masakryczny dzionek... o 9:40 wyjechałam ze szkoły na zawody, którego lekko ujmując, przeżyłam jak zombie. Okazuje się, że danie dziewczynie która dopiero zaczyna biegać 1000 metrów jest złym pomysłem. Ale co zrobisz - nic nie zrobisz. Do tego ok. 4 godzin na słońcu. Mimo że wzięłam tabletki, głowa dalej mnie nawala, nie wspominając już o zatokach. Mój ty świecie.
Ale są też pozytywy (chociaż mogę uznać to jako negatyw) - skończyłam wreszcie Morze Spokoju, i od jutra biorę się za Naznaczoną
Soł, dzisiaj sygnaturka, nagłówek + plik psd do niego (tak, nie chciało mi się robić tutioralu), ikonki i koloryzacja.
 
   
   
Do następnej notki! ;* PS : Chloe Horan, Twoje zamówienie wykonam na następną notkę ;)
xoxo 

10 komentarzy:

 1. life is a little liar
  Pobieram koloryzacje :*. Prace są ok, tylko w nagłówku niepotrzebnie usuwałaś aż tyle ciała modelki na dodatek ucięłaś jej głowę :/. Za to ikonki są cudne <3.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki ♥ Jak tak teraz patrzę, to rzeczywiście przesadziłam z tą głową, mimo że był to portret Palvin xd
   Pozdrawiam :*

   Usuń
 2. To ja czekam i dziękuję bardzo ♥

  OdpowiedzUsuń
 3. life is a little liar
  01. pobieram stocki
  03. tekstury, stocki
  04. koloryzacje, stocki
  05. stocki,
  06. koloryzacje
  010. koloryzacje, stocki,
  011. koloryzacje, tekstury do ikon
  012. koloryzacje, bazy do ikon, plik psd, tutoriale z materiałami.
  013. plik psd

  Proszę o hasło do paczki, gdyż zacząłem/łam Cię obserwować! Mój adres email : ladyspark6@gmail.com

  Skoro formalności mamy za sobą. To bardzo mi się podoba sygnaturka. Ma klimat. I nagłówek też ok, ale zgadzam się z komentarzem wyże, ze nie potrzebnie usunęłaś tyle ciała modelki.

  Lady Spark
  [http://graphic-rhythm.blogspot.it/]

  OdpowiedzUsuń
 4. Mój dzisiejszy komentarz nie będzie długi, bo z wrażenia zatrzymały się pługi...teraz mego domu nikt nie odśnieży, chodź nie wiem czy mi ktoś w to uwierzy. Przez te robótki, zapchał się mój kabel od internetu krótki. Więc muszę napatrzeć się na Twe dzieła, bo jak ich nie widzę to mi odpierdziela....potem sama odśnieżę chodnik, bo pługom się urwał sterownik. Twoja grafika jest smakowita, całkiem inna niż Sobiecha stopa niedomyta...znów kończą mi się rymy, choć na miejscu są wszystkie Krymy....my się nigdy nie cieszymy, jak łysego bruneta widzimy... to jest me zdanie skromne, więc jak Ci Pieczara nie wystawi szóstki, to ją "napomnę" (mówiąc łagodnie) ;*** <33 the best ^^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po raz kolejny powtarzam : Ja się o Ciebie martwię.
   Dziecko wioski :*

   Usuń
  2. Jesteśmy takie krejzole <33 ^^

   Usuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo ładna sygnaturka na początku. Ikonki również całkiem niezłe, a co do nagłówka to ma świetną kolorystykę, zdjęcia Barbary jednak są trochę za bardzo wymazane i źle rozłożone. Napis jest dobry ale źle umiejscowiony. Radziłabym go ustawić wyżej pomiędzy buziami Palvin. Współczuję tego smażenia się na słońcu! Doskonale wiem co czujesz, bo przez kilka lat startowałam w zawodach w niesamowitych upałach i to jeszcze w mundurkach z długimi rękawami i nogawkami w dodatku w granatowym kolorze. Mózg się lasował. Weny życzę!
  Pozdrawiam serdecznie <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Och tak, słońce to jakaś istna masakra :/
   Również pozdrawiam i dziękuję za rady,
   Alexx

   Usuń

Obserwatorzy

Szablon by Impressole