07.04.2014

005. Better to die than betray friends.

(c) Terrible Crash
Taki suprajs - notka dzień wcześniej! Miałam dziś takiego lenia, że totalnie nic mi się nie chciało robić... całkowicie. Uczyć się, lekcje, no nic! Więc aby nie być niepożytecznym zgredem wzięłam się chociaż za GIMP'a. Jak obiecałam, tym razem Harry Potter. Nie wiem kiedy będzie następna notka, nie wiem również na jaki temat zrobię grafikę - czekam na Wasze głosy w ankiecie (pasek boczny paczać!). A dziś dużo wszystkiego, + nagłówek nie związany z tematem... nie zabijajcie - ale od niego zacznę.

NAGŁÓWEK
No nie wierzę... a jednak. Nagłówek z Stylesem, sil wu ple. Nie pytajcie czemu wygląda na sepie :O Blogger zmienia :C Czarno-biały pobierzecie tutaj.


STOCKI
Stocki, stocki, stocki ewriłer! A dziś z sówkami :)


IKONKI
Dwie tylko, bo weny nie było :'<


KOLORYZACJE

TAPETY
Wyszły dwie wersje - jeden Hogwart z jeziorem, drugi bez. Pobierając będziecie mieli do dyspozycji inne wersje kolorystyczne ;)


BANNER
Muszę przyznać, że jest to mój pierwszy banner robiony własnoręcznie, i powiedzmy że jestem zadowolona xDD (wyczuliście ten sarkazm?) xD Pobierasz tu :*


PORTRETY
Spośród tylu postaci Harry'ego Pottera wybrałam dwie... Lily Evans i Lune Lovegood. Do pobrania tutaj.W planach mam zrobienie galerii - noo, kiedyś się tam pojawi xD A teraz spadam, trza pouczyć się trochę i Balladynę poczytać :D Mam nadzieję że dzisiejsze dodatki Wam pasują :* 
Do next noootkii ;****
xoxooxoxooxo

2 komentarze:

Obserwatorzy

Szablon by Impressole